KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12678281

nr 1267 8281

Alf Ekberg

(f. 1945), Sverige

Skulptur, Äpple. Signerad, numrerad 6/100. På träsockel. Höjd: 5 cm

Alf Ekberg, svensk skulptör född 1945.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:52:44

Alf Ekberg

Läs mer om Alf Ekberg